[05-Dec-2018 08:47:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 [05-Dec-2018 10:22:24 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 همدان|حمل مواد خطرناک و سوخت هنگام شب ممنوع شود رفتن به نوشته‌ها

همدان|حمل مواد خطرناک و سوخت هنگام شب ممنوع شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علیمردان طالبی ظهر امروز در شورای هماهنگی ترافیک استان همدان با اشاره به اینکه موضوع حمل مواد خطرناک آئین‌نامه مشخص دارد که در اجرای آن مشکلاتی وجود دارد، اظهار داشت: بنا بر گفته وزیر نفت و ارسال نامه‌ای به شرکت‌های پخش فرآورده‌های نفتی متولی حمل 4 ماده بنزین، نفت، گازوئیل و مازوت شرکت نفت است. 

وی با بیان اینکه شرکت نفت به جز 4 ماده، متولی حمل باقی مواد خطرناک نیست، افزود: بیشترین موادی که از استان همدان عبور می‌کند مواد پتروشیمی است. 

طالبی با تأکید بر اینکه طبق دستورالعمل‌های موجود تانکرهای حامل سوخت باید هنگام شب متوقف شده و در محورها تردد نکنند، گفت: هنگام بارندگی نیز عبور و مرور این تانکرها به ویژه در داخل شهر بسیار خطرناک است. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان با اشاره به اینکه در این ماه شاهد حدود 4 مورد واژگونی تانکر حامل سوخت بودیم، بیان کرد: هنگام حادثه واژگونی پلیس‌راه، اورژانس، آتش‌نشانی، هلال‌احمر، فرمانداری و غیره در محل تلاش می‌کنند که در پی حادثه اولیه، حادثه ثانویه اتفاق نیفتد. 

طالبی با بیان اینکه چندین بار طرح موضوع شده است که متولی برای این موضوع تعیین شود، عنوان کرد: ضروری است برای این موضوع و جلوگیری از حادثه واژگونی تانکرهای حامل سوخت و مواد خطرناک تصمیم درستی گرفته شود. 

وی با تأکید بر اینکه تانکرهای حامل مواد خطرناک و سوخت همواره مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند که این مشکلات در استان همدان با توجه به اینکه کریدور حمل این مواد است بیشتر بوده است، اعلام کرد: در فصل زمستان و با توجه به بارش‌ها قطعا این مشکل بیشتر می‌شود که باید تصمیم درستی برای این موضوع گرفته شود. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان تأکید کرد: پیمانکاران حمل مواد خطرناک باید تجهیزات لازم را داشته باشند تا هنگام وقوع حوادث تخلیه و جمع‌آوری مواد به درستی انجام شده و ایمنی محیط فراهم شود. 

طالبی با اشاره به اینکه در برخی از مواقع مواد برخی از تانکرهای واژگون شده ناشناخته است و اورژانس و آتش‌نشانی مواد را نمی‌شناسند، مطرح کرد: هنگامی که مواد تانکرها ناشناخته باشد خطر ورود برای کنترل این حادثه بیشتر است. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان اظهار داشت‌: باید با تاریک شدن هوا عبور و مرور تانکرهای حامل سوخت و مواد خطرناک متوقف شود.

انتهای پیام/ش

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *