[05-Dec-2018 08:47:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 [05-Dec-2018 10:22:24 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 اربعین حسینی| کمک های عشایر شهرستان شوش به موکب‌های اربعین حسینی رفتن به نوشته‌ها

اربعین حسینی| کمک های عشایر شهرستان شوش به موکب‌های اربعین حسینی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شوش، عشایر غیور شوش در جهت برپایی موکب‌های اربعین حسینی در این شهرستان با اهدای گوسفندان خود گوشت مورد نیاز موکب‌ها را تامین کردند. این قشر غیور جامعه که همیشه و در تمام صحنه‌ها حماسه‌های ماندگاری را به نمایش‌ می‌گذارند امسال نیز به منظور هرچه با شکوه‌تر برگزار کردن اربعین حسینی با اهدای گوسفند به موکب‌های این شهرستان سهمی بزرگ در برپایی موکب‌ها در جهت خدمت رسانی به زائرین در مراسم اربعین را به خود اختصاص دادند.

علی‌رحم کریمی مدیرکل امور عشایر استان خوزستان به همراه مسئول امور عشایر شوش و جمعی از پرسنل امور عشایر با حضور در گذرگاه مرزی چذابه از موکب‌های عشایری مستقر در این مرز بازدید کردند.

توزیع 50 مخزن آب بین عشایر شهرستان شوش

نوروز دبات رئیس امور عشایر شهرستان شوش  با بیان اینکه عشایر شهرستان شوش تمام نذورات خود را به موکب‌داران اهدا کردند، در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شوش اظهار داشت: عشایر شهرستان شوش با داشتن دو هزار و 300 نفر قطب پرورش شتر در جنوب غرب کشور است.

وی گفت: متاسفانه به دلیل خشکسالی و فقیرشدن مراتع و بالا رفتن هزینه‌های شترداری هرسال از جمعیت شترهای خوزستان کمتر می‌شود.

رئیس امور عشایر شهرستان شوش افزود: با پیگیری مسئولین این شهرستان برای اولین بار در سطح کشور اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال به صورت تسهیلات بدون بهره عشایری با ضمانت زنجیره‌ای “‌بدون نیاز به ضامن کارمند” به طرح‌های پرواربندی عشایر شتردار این شهرستان پرداخت شد.

وی به شروع آ‌ب‌رسانی با تانکر از شهریورماه 97 اشاره کرد و گفت: روزانه 30 هزار لیتر آب آشامیدنی سالم بین عشایر شهرستان شوش توزیع می‌شود. عملیات آبرسانی در دو نوبت انجام می‌شود و این عملیات تا خردادماه سال آینده ادامه دارد.

رئیس امور عشایر شهرستان شوش بیان کرد: با حمایت‌های فرماندار شوش تعداد 50 مخزن یک هزار لیتری آب شرب با اعتباری بیش از 24 میلیون تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده خریداری و بین عشایر شهرستان شوش توزیع شد. این مخازن به منظور تامین آب بهداشتی عشایر منطقه بین آنها توزیع شده است. 

‌انتهای‌پیام/ ز

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *