[05-Dec-2018 08:47:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 [05-Dec-2018 10:22:24 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 اربعین حسینی| ظرفیت اسکان 32 هزار زائر در همدان وجود دارد رفتن به نوشته‌ها

اربعین حسینی| ظرفیت اسکان 32 هزار زائر در همدان وجود دارد

بهروز کارخانه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: جمعیت هلال‌احمر با 12 پایگاه ثابت و 4 پایگاه موقت به زائران اربعین خدمت‌رسانی می‌کند.

وی افزود: در هر پایگاه ثابت 5 و با احتساب نیروهای کمکی در مجموع 69 امدادگر به‌طور روزانه حضور دارند که از هم‌اکنون در حال خدمت‌رسانی هستند و 4 پایگاه موقت که هریک از آنها 4 امدادگر دارند هم در محورهای موردنیاز برپا می‌شود.

کارخانه‌ای مطرح کرد: مرکز کنترل و فرماندهی عملیات، مرکز واکنش سریع و کشیک شبانه هم به‌طور دائم آماده رسیدگی به حوادث هستند.

وی از اعزام یک تیم درمان به کشور عراق خبر داد و گفت: این تیم شامل پزشک، پرستار، امدادگر، متخصص دارویی و نیروی خدماتی به همراه یک دستگاه آمبولانس و خودرو سنگین به عراق اعزام‌شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر همدان با اشاره به آمادگی ستاد اربعین استان برای اسکان زائران بیان کرد: در صورت بروز بحران و حوادث غیرمترقبه مانند بارش برف و باران، امکان اسکان و اطعام 32 هزار زائر در یک روز وجود دارد.

کارخانه‌ای اعلام کرد: در مبادی خروجی و کشور عراق پایگاه‌های متعدد جمعیت هلال‌احمر کشور برپاشده و مقدار زیادی داروهای موردنیاز هم به عراق ارسال‌شده که به‌طور رایگان در اختیار زائران قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ن

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *