[05-Dec-2018 08:47:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 [05-Dec-2018 10:22:24 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 نخستین برف پائیزی ارتفاعات شمال استان سمنان را سفیدپوش کرد رفتن به نوشته‌ها

نخستین برف پائیزی ارتفاعات شمال استان سمنان را سفیدپوش کرد

غلامرضا حسنی غربا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، با بیان اینکه بارش‌ها در این استان ادامه دارد اظهارداشت: برف پائیزی ارتفاعات مهدی‌شهر، دامغان و شاهرود را سفید پوش کرد.

وی با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به آسمان استان سمنان گفت: علاوه بر بارش برف در ارتفاعات برخی از نقاط استان سمنان نیز بارش باران گزارش شد.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به بیشترین میزان بارش‌ها گفت: میزان بارش باران در تاش شاهرود 33 میلی متر و در حسین‌آباد کالپوش نیز 17.5 میلیمتر گزارش شد.

حسنی غربا با اشاره به وزش باد در برخی از نقاط مستعد استان سمنان گفت: بیشترین وزش باد در شهرستان دامغان با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به وضعیت جوی در شبانه‌روز آینده نیز گفت: با تقویت این سامانه بارشی در اغلب نقاط استان سمنان و با شدت بیشتر برای نواحی شمالی و ارتفاعات استان سمنان بارش باران، رگبار و رعد و برق و تندباد پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان افزود: با نفوذ توده هوای سرد از عرض‌های شمالی دما بین 6 تا 10 درجه کاهش محسوس خواهد داشت.

انتهای پیام/ش

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *