[05-Dec-2018 08:47:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 [05-Dec-2018 10:22:24 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 صادرات در قزوین بیش از 40 درصد رشد کرده است رفتن به نوشته‌ها

صادرات در قزوین بیش از 40 درصد رشد کرده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، منوچهر حبیبی بعدازطهر امروز در کارگروه اشتغال استان قزوین که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: این روز‌ها برخی افراد به دنبال انتشار قیمت‌های حبابی و کاذب در فصای مجازی هستند که باید تلاش کنیم این اقدام انها موجب تحت تاثیر قرار دادن کسب و کارو اقتصاد جامعه نشود.

وی تاکید کرد: جامعه امروز با مشکلات اقتصادی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند که باید مدیران اجرایی در راستای رفع انها اقدام کنند اما باید دانست که در برخی موارد همچون اعتراض‌های صنفی که در چارچوب قانون حق انهاست ولی عبور از خطوط قرمز جرم بوده و به ضرر همه اعضای جامعه است.

معاون اقتصادی استاندار قزوین افزود: مردم ما باید از هدف شوم دشمن آگاه باشد که درصدد است با ایجاد التهاب و تشویش در جامعه از طریق انتشار اخبار دروغ مردم را از مسیر خود دور کنند و همه ما باید هوشیار باشیم.

وی عنوان کرد: صادرات در راستای رونق اشتغال و تولید کالاهای اساسی نقش اساسی دارد چراکه برنامه ریزی های درست و منطقی دولت در جهت رفع موانع اقتصادی در نیمه ابتدای سال موجب رشد 41 درصدی صادرات استان نسبت به سال گذشته است.

حبیبی خاطرنشان کرد: در چنین شرایط بحرانی در جامعه مسئولان و مدیران و عوامل بانکی در پرداخت تسهیلات اشتغال زا اهتمام ورزند چرا که نیاز جامعه است.

وی بیان کرد: اجرای نقشه‌های دشمن از طریق فضای مجازی، راهکاری بسیاری اسان و با کمترین هزینه برای آنهاست تا با اسیرکردن ملت ما در جنگ روانی و تبلیغاتی، علیه نظم و ملت توطئه کنند اما ما باید هشیار بوده و این اجازه را به آنها ندهیم.

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: مدیران و مسئولان عرصه اقتصادی کشور با استفاده بهینه از منابع و ظرفیت های اقتصادی که بسیار متنوع هستند، باید این اطمینان را به مردم بدهند که دوران بحران به پایان می‌رسد و شرایط اقتصادی مردم بهبود می‌یابد.

انتهای پیام/ش

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *