[05-Dec-2018 08:47:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 [05-Dec-2018 10:22:24 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید؛ مدیرعامل بانک ملت در منطقه 16 تهران زنگ مهر را نواخت رفتن به نوشته‌ها

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید؛ مدیرعامل بانک ملت در منطقه 16 تهران زنگ مهر را نواخت

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی بانک ملت، محمد بیگدلی در جمع دانش آموزان و معلمان دبیرستان شهید مفتح تهران با تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین و یاران ایشان و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:  نتیجه شجاعت و مقاومت مردم در جنگ تحمیلی که دانش آموزان هم در آن نقش داشتند این شد که حتی یک وجب از خاک ایران به دست دشمن نیفتاد.

مدیرعامل بانک ملت افزود: هم اکنون در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و هدف دشمن به زانو درآوردن نظام جمهوری اسلامی ایران است که البته در سایه رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری، مقاومت ملت شریف ایران و تلاش مسوولین کشور از این جنگ اقتصادی هم با پیروزی بیرون خواهیم آمد.

بیگدلی با بیان این که پیروزی هر ملتی در سایه علم رقم می خورد اظهار داشت: دانش و تکنولوژی دو بال رشد و توسعه و ترقی جوامع بشری هستند و مدرسه سرآغازی برای رشد، تعالی، آگاهی و دانش است.

وی مدرسه را سرمنشأ مدارج بالاتر برای دانش آموزان توصیف و تاکید کرد: کسب دانش باید از حفظیات به سمت یادگیری سوق یابد و یادگیری منشا تولید علم و عمل است.

بیگدلی به سند چشم انداز 1404 کشور اشاره کرد و گفت: براساس این سند، ایران از لحاظ سرانه مطالعه در کشور باید جزو 15 کشور نخست دنیا و کشور اول در خاورمیانه باشد که با این جایگاه فاصله داریم. وی در عین حال تاکید کرد: مدارس و دبیرستان ها نقش اساسی در افزایش سرانه مطالعه دارند.

مدیرعامل بانک ملت، این بانک را حامی علم، دانش و یادگیری معرفی کرد و اظهار داشت: ساخت 65 مدرسه در مناطق محروم کشور، بازسازی مدارس، اختصاص کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان مستعد دانشگاه تهران، تجهیز 1000 کتابخانه در کشور، اهدای 40 هزار جلد کتاب به کتابخانه ها، حمایت مالی از خیرین مدرسه ساز، حمایت مالی از مسابقات جهانی روبوکاپ و… از جمله اقدامات بانک ملت در حمایت از علم و دانش است.

براساس این گزارش محمد بیگدلی پیش از شروع مراسم و در گفت و گویی با بهمنی مدیر دبیرستان مفتح  وضعیت این مجموعه آموزشی را جویا شد و علت حضور خود در این مراسم را لزوم توجه به آینده سازان کشور ذکر کرد.

گفتنی است در این مراسم، علی اکبر صابریان مدیرکل دفتر مدیریت و روابط عمومی، مدیرعامل بانک ملت را همراهی کرد.

در جریان برگزاری این مراسم، از پدر شهید والامقام محمد شریفیان یکی از دانش آموزان این مدرسه که در سال 1362 و در سن 16 سالگی به فیض شهادت نایل آمد نیز از سوی مدیرعامل بانک ملت تقدیر شد.

انتهای پیام/

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *