[05-Dec-2018 08:47:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 [05-Dec-2018 10:22:24 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function add_action() in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php:3 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/ahangdow/public_html/mailyahoo.ir/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 هواشناسی استان سمنان درباره سیلابی شدن مسیل‌ها هشدار داد رفتن به نوشته‌ها

هواشناسی استان سمنان درباره سیلابی شدن مسیل‌ها هشدار داد

غلامرضا حسنی غربا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهار داشت: براساس الگوهای هواشناسی یک سامانه بارش‌زا وارد استان شده است که سبب افزایش ابر در آسمان استان می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه بارش زا تا روز شنبه در استان سمنان فعال است اضافه کرد: به دنبال ورود این سامانه شاهد بارش‌های رگباری و رعد و برق در آسمان برخی از نواحی استان سمنان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: برای نواحی شمالی افزایش ابر پیش‌بینی‌ می‌شود و ارتفاعات نیز همراه با رگبارهای پراکنده خواهد بود.

حسنی غربا با بیان اینکه این سامانه از امروز تا اوخر هفته با شدت زیادی در آسمان استان فعال است تصریح کرد: فعالیت این سامانه تا روز شنبه ادامه دارد و دمای هوا نیز در این مدت کاهش تدریجی خواهد داشت.

وی با اشاره به دمای مرکز استان سمنان نیز گفت: دمای سمنان فردا در گرمترین ساعت به 35 درجه بالای صفر می‌رسد اما روند کاهش تدریجی دما تا روز شنبه ادامه داشته و دمای هوا بین 5 تا 8 درجه کاهش می‌یابد.

هشدار هواشناسی درباره آبگرفتگی و جاری شدن رواناب

مدیرکل هواشناسی استان سمنان با بیان اینکه این سامانه سبب بارش‌های رگباری در سطح استان می‌شود درباره آبگرفتگی و جاری شدن رواناب و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه های فصلی هشدار داد.

حسنی غربا همچنین درباره خسارت‌های ناشی از وزش باد شدید در برخی نقاط استان سمنان هشدار داد و گفت: تمهیدات لازم در این باره اندیشیده شود.

انتهای پیام/ ز

منتشر شده در Uncategorized

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *