به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار محمدمهدیان نسب صبح امروز در جمع خبرنگاران از کشف دام قاچاق در استان خبر داد و اظهار داشت: 203 رأس دام مولد قاچاق به ارزش شش میلیارد ریال در شهرستان الیگودرز کشف شد.

وی افزود: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق دام، مأموران ایست بازرسی خمه شهرستان الیگودرز حین کنترل خودروهای عبوری دو دستگاه کامیون ایسوزو را با هماهنگی مقام قضایی توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: مأموران در بازرسی از خودروهای توقیف‌شده 203 رأس گوسفند مولد بدون پروانه بهداشتی و مجوز حمل کشف کردند و در این رابطه دو نفر دستگیر شد.

وی همچنین به کشف ذرت قاچاق در رومشکان اشاره کرد و گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، مأموران انتظامی رومشکان با اجرای تور ایست بازرسی در محورهای مواصلاتی شهرستان یک دستگاه خودرو کامیون را با هماهنگی مقام قضایی توقیف کردند.

سردار مهدیان نسب تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو توقیفی مقدار 27 تن ذرت قاچاق فاقد مجوز قانونی را کشف و یک نفر دستگیر کردند.

وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی اظهار داشت: کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف‌شده را یک میلیارد ریال اعلام کردند.

انتهای پیام/ن